7 - KAPIDAĞ, ERDEK
Ad Soyad Cinsiyet Yaş Grubu Ülke Kategori Takım
1 erdinç yavuz Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu BANDAK
2 cemil can Erkek 60+ türkiye 85k / kyzikos ultra BANDAK
3 ahmet keleş Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Bireysel
4 özden sertkaya Kadın 40+ türkiye 85k / kyzikos ultra Pan Dağcılık
5 erhan tarhan Erkek 60+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Rüzgarla Koşanlar
6 ali atlıer Erkek 60+ türkiye 22k / apostol patika koşusu FERDİ
7 selçuk sıkça Erkek 60+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Bİreysel
8 kadir çelik Erkek 40- türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra Doğuş Otomotiv servis tic A.Ş
9 ahmet babur Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık
10 ruhi yılmaz Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra
11 turgay yılmaz Erkek 50+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra
12 rafet özcan Erkek 40- türkiye 85k / kyzikos ultra ErzuRUN
13 sezgin oturmaz Erkek 50+ türkiye 85k / kyzikos ultra AKUT SPOR KLÜBÜ
14 hakan birol Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Koşu Forum
15 vedat kalfa Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra ADIM ADIM İZMİR
16 şule eren Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu ADIM ADIM
17 murat turan Erkek 50+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra muratinayakizleri
18 meltem aydın Kadın 40+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra BikosuAdana
19 suat ipekoğlu Erkek 40+ türkiye 85k / kyzikos ultra Yenimahalle Teknik
20 hüseyin doğan Erkek 40+ türkiye 85k / kyzikos ultra
21 cengiz akyüz Erkek 40+ türkiye 85k / kyzikos ultra YARIMADA KOŞU GRUBU
22 gökberk kansavuk Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
23 balamir ozsule Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
24 fethiye ferda ozsule Kadın 40+ türkiye 5k / seyitgazi koşusu
25 bülent avcı Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu KOŞOKU
26 muzaffer ergun gözet Erkek 60+ türkiye 22k / apostol patika koşusu TRAKDOSK (TRAKYA DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ)
27 mehmet ali uzun Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra BiKoşuAdana
28 fidan cenal Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu AllRunners
29 kudret gökbulut Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra Yenimahalle Teknik
30 ayberk enez Erkek 40- türkiye 45k / arteka ultra
31 hikmet karakaya Erkek 40- türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra
32 betül moralı Kadın 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu bandak
33 fedai kürtül Erkek 50+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra
34 faruk değirmenci Erkek 50+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra İSTANBUL MASTERLERİ
35 adem gündüz Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK
36 yasemin hamamcı Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu Orjin Automotive
37 tanzer dursun Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra
38 deniz çelik Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra Mustafakemalpaşa Belediyespor
39 necati çibik Erkek 40- türkiye 45k / arteka ultra KANYON GDSK
40 cevriye tunç Kadın 40+ türkiye 45k / arteka ultra AKUT SPOR KLUBÜ
41 mehmet taman Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu MTN
42 faruk özer öz Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
43 cengiz çelik Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra Ege Maraton
44 mehmet masum karaaslan Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra adım adım izmir
45 ali elgün Erkek 50+ türkiye 85k / kyzikos ultra KANYON GDSK
46 nurihan akıncı Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu ZİRVE DAĞCILIK
47 rızvan şahin Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Bursa masterler
48 pınar ayık Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
49 özcan boz Erkek 50+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra Artemea dağcılık ve doğa sporları
50 ece çelik Kadın 40- türkiye 45k / arteka ultra Volt Floyd
51 ahmet çeltik Erkek 60+ türkiye 5k / seyitgazi koşusu YenimahalleTeknik
52 soner yazıcı Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu YenimahalleTeknik
53 gizem civan Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
54 yavuz üztek Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
55 fevzi uzgişi Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra Adım Adım İzmir
56 mine uzgişi Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Adım adım izmir
57 ıjlal tascı Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
58 ahu yetiş Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu Yenimahalle Teknik GSK
59 kıvanç özbayar Erkek 60+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Yenimahalle Teknik
60 ışıl sözer Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu İDADİK
61 burcu inal Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu İDADİK
62 handan atılgan Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
63 mehmet ali kudatmış Erkek 50+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra İDADİK
64 zeki ortakcı Erkek 40+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra İDADİK -Weber Yapı Kimyasalları
65 ayşe özlem kerman Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu İDADİK
66 necla cin Kadın 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
67 ender akyüz Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra NoName Running
68 lokman öymener Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu Aktiffelsefe
69 önder çeki Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Aktiffelsefe
70 emine aygül Kadın 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Yok
71 semra bakay Kadın 50+ türkiye 45k / arteka ultra
72 bülent aydın Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra
73 sibel şenol pekbay Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
74 uğur pekbay Erkek 40+ türkiye 45k / arteka ultra UP Danışmanlık
75 seçkin büyücek Erkek 40- türkiye 45k / arteka ultra
76 gizem büyücek Kadın 40- türkiye 5k / seyitgazi koşusu
77 ali kaytan Erkek 50+ türkiye 85k / kyzikos ultra BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
78 evren kar Kadın 40+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra Bireysel
79 mesut ak Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
80 cemalettin kara Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
81 feriha tülümen Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
82 aykut ceylan Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
83 aslıhan nart Kadın 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
84 fatoş akan Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
85 arif türkoğlu Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
86 murat dugenci Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
87 ece saraoğlu Kadın 40- türkiye 45k / arteka ultra ORDOS
88 ahmet atik Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Baldak
89 bogachan akyar Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
90 şebnem kartaltepe Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu RUN KAF KAF
91 namık budak Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra Bursa Masterler Atletizm Kulübü
92 yaprak dölek aydan Kadın 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu RUN KAF KAF
93 mehmet pars sezer Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu bikoşuadana
94 taner köleş Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra AYDOS ATLETİZM
95 metin gündeş Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra AYDOS ATLETİZM
96 mehmet güven Erkek 40- türkiye 85k / kyzikos ultra Bireysel
97 mustafa yavuz Erkek 40- türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra
98 deniz pehlivanlı Erkek 40- türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra
99 tuna erol Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
100 büşra mutlu ipek Kadın 40- türkiye 5k / seyitgazi koşusu
101 aykut sönmez Erkek 40- türkiye 5k / seyitgazi koşusu
102 murat alın Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
103 furkan türetken Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu Alikev Runners
104 muhammet sevinç Erkek 50+ türkiye 45k / arteka ultra AYDOS ATLETİZM
105 volkan can Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu
106 onur yusuf çınar Erkek 40- türkiye 22k / apostol patika koşusu
107 cihan bilge Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Çimtaş Run
108 cem özat Erkek 40+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Durursam Düşerim
109 dursunali görücü Erkek 50+ türkiye 22k / apostol patika koşusu Tempo atletizm
110 sedat koyun Erkek 40+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra
111 duran altunbaş Erkek 40+ türkiye 60k / kirazlı manastırı ultra ALSAN ÇELİK
112 ziya özdemir Erkek 50+ türkiye 85k / kyzikos ultra BABİS
113 güray tatlı Erkek 40+ türkiye 5k / seyitgazi koşusu Adım Adım Bursa


Kayıtlı yarışmacıları yeni pencerede görüntülemek için lütfen tıklayınız.

© 2019 - KYZİKOS ULTRA - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.